Оренда кавових автоматів

Оренда EC взяти в оренду на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда кавових автоматів - Оренда EC..

0.00 грн.

Оренда Mini Bona 2взяти в оренду на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда кавових автоматів -Оренда ..

0.00 грн.

Оренда XX OC взяти в оренду на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда кавових автоматів - Оренда XX O..

0.00 грн.

Оренда NESCAFÉ® Alegria 8/60  взяти в оренду  на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда каво..

0.00 грн.

Оренда EC COMPACT взяти в оренду на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда кавових автоматів -&n..

0.00 грн.

Оренда XS GRANDE  взять в оренду на нашому сайті smcoffee.com.ua. Оренда кавових автоматі..

0.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Кавові автомати: як вибрати найкращий варіант для бізнесу?

Кава – популярний напій, що бадьорить і приносить користь здоров'ю. Кавовий бізнес – прибутковий і перспективний вид діяльності. Якщо ви бажаєте відкрити свій кавовий заклад або розширити асортимент напоїв у існуючому, вам варто купити кавовий автомат високої якості. Але як вибрати найкращий варіант із безлічі пропозицій на ринку?

Кавові автомати оренда: секрети вибору

Існує кілька типів кавових автоматів, які відрізняються за принципом роботи, функціональними можливостями, розміром, дизайном та ціною:

  1. Капсульні. Прості та зручні у використанні, працюють на одноразових капсулах із порційною кавою. Компактні, стильні, та дорогі в експлуатації й обмежені у виборі різновидів кави.
  2. Рожкові. Використовують мелену чи зернову каву. Дають змогу отримати справжній еспресо з насиченим ароматом і щільною пінкою. Можуть мати додаткові функції, такі як вбудована кавомолка, підігрів чашок, парова трубка для збивання молока тощо. Проте не такі прості в обслуговуванні та налаштуванні, вимагають регулярного очищення та заміни фільтрів.
  3. Кавомашини. Сучасні та функціональні, працюють із зерновою кавою. Доступний широкий вибір програм і налаштувань для приготування різних видів напоїв за індивідуальними вподобаннями: еспресо, латте, капучино, американо тощо. Є додаткові функції, такі як автоматичне очищення, дисплей, пульт дистанційного керування й інші. Проте вони не дешеві, великі за розміром і вагою, високі за енергоспоживанням.

Компанія SOFMARK пропонує широкий асортимент запчастин для кавових автоматів різних брендів, включаючи Bianchi, Saeco, Necta тощо. У нас ви зможете вибрати підхожі запчастини для кавових автоматів.

Оренда кавових автоматів: вигідне рішення для вашого бізнесу

Якщо ви не бажаєте чи не можете придбати такий апарат, краще скористатися альтернативним варіантом – орендою кавових автоматів. Це послуга, яка дає змогу отримати в користування якісне та надійне обладнання за певну плату.

Таке рішення має низку переваг:

  • Економію грошей. Платіть лише за фактичне використання обладнання, а не за його покупку. Ви заощаджуєте на обслуговуванні та ремонті, оскільки це обов'язок орендодавця.
  • Економію часу. Ви не витрачаєте час на пошук, вибір, доставлення та встановлення апарата, на розв'язання технічних проблем з обладнанням, оскільки орендодавець надає гарантію та сервісне обслуговування.
  • Гнучкість. Ви можете вибрати будь-який тип і модель кавового апарату, який підходить для вашого бізнесу. Є можливість змінювати обладнання залежно від сезону, попиту чи моди.
  • Якість. Ви отримаєте в користування товар і розхідні матеріали високої якості від провідних виробників.

Ціна за оренду кавових автоматів залежить від виду, моделі, бренду, можливостей пристрою та його якості, а також від умов і тривалості орендної угоди.

Ідеальний кавовий апарат чекає на вас: вибір із найкращих моделей

Якщо ви хочете взяти в оренду кавовий автомат, зверніться до компанії SOFMARK Coffee. Ми пропонуємо широкий вибір кавових автоматів від найкращих виробників за вигідними цінами, а також якісний сервіс і гарантію на всі наші товари та послуги.

Ми завжди на зв'язку! Оберіть зручний для Вас спосіб
×
Telegram
Viber
Зателефонувати
E-mail