Професійна діагностика кавомашин від компанії SOFMARK

Сьогодні кавовий автомат купити може кожна людина. Зручні та компактні кавомашини автоматично виконують багато функцій. Їх власникам не потрібно молоти кавові зерна та варити напій. Апарат сам додає потрібну кількість молока та цукру.

Щоб техніка дарувала радість упродовж багатьох років, за нею треба правильно доглядати. До потрібних заходів належить і періодична діагностика кавомашин. У Чернігові провести якісну технічну перевірку можуть фахівці компанії SOFMARK.

Діагностика кавомашини для забезпечення її тривалого функціонування

Купівля чи оренда кавових апаратів вимагає періодичної перевірки стану техніки. Багато власників ігнорують процес діагностики в сервісній службі та звертаються за допомогою, коли помічають такі тривожні ознаки:

 • смак кави погіршився;
 • вода починає сильно нагріватися;
 • під час роботи машини чутно гул чи інші нехарактерні звуки;
 • машина не завжди вмикається чи вимикається під час роботи;
 • готова кава не подається до чашки;
 • додаткові інгредієнти не додаються автоматично тощо.

Зазвичай це вказує на потребу в ремонті чи заміні окремих деталей. Недоліки в роботі кавомашини можуть виникати через недотримання рекомендацій виробника, брак деталей або їх погану фіксацію всередині. Таким проблемам можна запобігти завдяки діагностиці кавових автоматів. Проводити її рекомендують кожні 6-12 місяців залежно від частоти використання апарату.

Своєчасна діагностика сприяє тривалому функціонуванню кавомашини. Але варто пам’ятати про належне використання техніки, дотримуватися простих порад під час її використання:

 • діяти за інструкцією під час налаштування кавоварки;
 • використовувати для приготування кави очищену воду, наливати достатню кількість рідини;
 • стежити за появою накипу, видаляти наліт;
 • не використовувати каву низької якості.

Виконання цих дій є запорукою стабільної роботи кавомашини.

Основні етапи діагностики кавомашин

Проведення діагностики апарату важливо доручати професіоналам. Завдяки спеціальним знанням та інструментам працівники сервісного центру SOFMARK можуть провести комплексну перевірку машини й усунути несправності. На сайті компанії можна замовити будь-які запчастини для кавових автоматів, а також сиропи для кави ТМ Red&Black.

Діагностика охоплює такі етапи:

 1. Розбирання приладу для огляду та пошуку несправностей.
 2. Перевірку гідросистеми.
 3. Перевірку фільтра, помпи, бойлера, з'єднувачів, крана, інших елементів.
 4. Огляд зовнішніх деталей (сита, гумки тощо).
 5. Перевірку електроніки та двигуна.
 6. Складання висновку про виявлені дефекти кавоварки, підрахунок приблизної вартості запчастин і роботи майстра.

Під час виявлення незначних несправностей їх частіше за все ремонтують на місці. В деяких випадках знайти причину збою в роботі відразу неможливо. Фахівці можуть запропонувати забрати кавомашину до сервісного центру, де за допомогою спеціального обладнання проходить ретельна діагностика та перевірка наявності прихованих дефектів.

Діагностика кавомашини: вартість послуг

Ремонт і діагностика кавомашин ціни мають зовсім різні. Ремонт кавомашини буде коштувати дорожче, ніж періодична перевірка. Запобігти проблемам завжди краще, тому варто не економити на діагностичних заходах. Це допоможе тривалий час насолоджуватися смачною ароматною кавою.

Ми завжди на зв'язку! Оберіть зручний для Вас спосіб
×
Telegram
Viber
Зателефонувати
E-mail