Чистка кавоварки як важлива складова створення смачної ароматної кави

Багато людей починають свій день із чашечки ароматного напою. Кава має різноманітні способи заварювання, тому кожен може знайти той, який йому сподобається. А щоб без проблем насолоджуватися улюбленою кавою, кавоварку потрібно регулярно чистити. Варто розуміти всі тонкощі догляду за кавомашиною. Завдяки правильному очищенню та промиванню приладу ви продовжите термін його служби та поліпшите смак напоїв. Особливо це важливо для професійних кавоварок у кав'ярнях, кафе, ресторанах та офісах, де експлуатація кавомашин значно інтенсивніша. Щоб не доводити справу до ремонту, вимушеного простою та втрати грошей закладом, потрібно регулярно очищати пристрій.

Чистка кавоварки – одна з послуг сервісного центру Sofmark. Компанія спеціалізується на продажі кавових машин і запчастин до них. Також ви можете купити засоби для очищення кавових автоматів, смачну й ароматну каву та сиропи до неї. До послуг нашого сервісного центру належать:

 1. Діагностика кавомашини.
 2. Очищення пристроїв.
 3. Встановлення та під’єднання кавомашини.
 4. Програмування та налаштування техніки.
 5. Оренда кавових апаратів.
 6. Терміновий ремонт кавомашин та інші.

Поговорімо детальніше про особливості й нюанси очищення кавомашини.

Найефективніші методи та дієві поради для чистки кавоварки

Зазвичай, коли потрібне чищення професійної кавомашини, на панелі керування загоряється індикатор. Якщо його нема, про потребу в очищенні будуть сигналізувати такі ознаки:

 1. Смак і запах кави змінився, став гірким або кислим.
 2. З’явилися сторонні звуки під час роботи машини.
 3. Робочий цикл пристрою став довшим.
 4. Кава подається тонкою цівкою.
 5. Помітно білий наліт на видимих частинах кавомашини.
 6. Залишається осад на дні чашки після вживання кави.

Дуже важливо розуміти, що в разі забруднення приладу не варто використовувати народні методи, оскільки це може тільки погіршити ситуацію. Тоді кавомашину потрібно буде ремонтувати. Зараз на ринку представлена достатня кількість всіляких засобів для чищення. Вони виконають свою роботу якісно та з турботою про обладнання. Для видалення продуктів розпаду зерен і нальоту, а також для профілактики корозії можна використовувати спеціальні таблетки, рідину та порошки. Також варто проводити чищення кавомашини від накипу через солі калію – декальцинацію. Частота процедури залежить від того, як часто ви користуєтеся кавомашиною та якості води. За високої жорсткості наліт може з'явитися після використання 60 літрів води, що приблизно еквівалентно 300 чашкам кави. Якщо заощаджувати на засобах з догляду та очищення, можна скоротити термін служби кавомашини.

Регулярна чистка кавоварки – ключ до чудового смаку вашої кави

Існує безліч видів кави, і кожен з них має свій смак – міцний і терпкий або м'який та ароматний. Причому відрізняються й сорти напою, способи приготування. Аби кава була смачною, а дегустатор – задоволеним, важливо, щоб кавомашина була справною та не мала жодних недоліків. Тоді напій не матиме сторонніх запахів і присмаків. Ось чому так важливо доглядати за технікою. Чистота обладнання – перше правило хорошої кави. Якісний кавовий автомат, купити який можна онлайн на нашому сайті, – це тільки половина успіху.

Щоб на 100% бути впевненим у якості зерен, пропонуємо вам вибрати каву з нашого асортименту. Кава власного виробництва з використанням якісної першокласної сировини радує нашого споживача вже понад 10 років. На сайті представлені кава ТМ «Чернігівська кава» та кава ТМ Coffe`L декількох видів. А сироп Red Black зробить смак улюбленого напою ще яскравішим і цікавішим.

Ми завжди на зв'язку! Оберіть зручний для Вас спосіб
×
Telegram
Viber
Зателефонувати
E-mail