Оренда кавового апарата – зручності сьогодення

Найкращі ранки розпочинаються з чашки ароматної кави, приготовленої власноруч. Ранкове кавування – особливий ритуал, який надає наснаги на цілий день, стимулює, зближує людей. Проте не кожен його поціновувач має достатню кількість часу на приготування улюбленого напою. А от кава з автомата є відмінною альтернативою варінню ароматного трунку в турці, до того ж збереже дорогоцінний час.

Зручна та вигідна послуга в Чернігові – оренда кавових автоматів

У сучасному світі автоматична кавоварка є надзвичайно важливим побутовим приладом для кожної кухні та багатьох офісів. Такі пристрої обов’язково є у кав’ярнях, кафе, ресторанах Чернігова. Найкращій кавовий автомат купити легко та вигідно можна в SOFMARK. Якщо клієнт не визначився з потрібною моделлю, то для нього буде зручно та вигідно взяти кавові автомати в оренду на певний термін та протестувати за своїми вимогами й потребами. Інтернет-магазин SOFMARK пропонує кавові автомати від надійних світових брендів, таких як Saeco, Rheavendors, Spinel, Bianchi. Серед них ви можете вибрати настільні моделі, вуличні або з додатковими зручностями типу сенсорних дисплеїв для управління. Всі пристрої, які ми пропонуємо, обов’язково проходять технічну перевірку та діагностику.

Вигідна оренда кавового апарата, яка дає можливість смакувати найкращу каву в Чернігові

Звернувшись до нас, ви маєте змогу взяти у користування найкращий прилад для приготування кави та започаткувати власний бізнес, отримуючи до того ж низку таких переваг:

  1. Зручний сучасний сервіс.
  2. Професійне встановлення.
  3. Технічна підтримка нашими фахівцями.
  4. Європейський підхід до співпраці.

Ще однією суттєвою перевагою є доступна ціна на оренду кавових автоматів у нашому інтернет-магазині. Крім цього, SOFMARK надає додаткові послуги, такі як діагностика кавомашини, яку швидко та якісно виконують справжні професіонали з виїздом до місця розміщення вашого обладнання. У разі потреби наші співробітники професійно виконають чистку кавового апарата, запрограмують та налаштують його, а також виконають за необхідності терміновий ремонт. У SOFMARK ви також можете придбати різноманітні запчастини для кавових автоматів, найсмачнішу зернову каву таких торгових марок, як:

  • «Чернігівська кава»;
  • Coffe'L.

В каталозі товарів нашого інтернет-магазину ви знайдете сиропи для кави ТМ Red&Black у широкому асортименті, які обов’язково будуть до смаку навіть найвибагливішим гурманам.

Зробіть свій бізнес більш привабливим з орендою кавових автоматів

Якщо ви бажаєте налагодити свій власний бізнес з продажу кави, звертайтеся до SOFMARK та беріть в оренду найкращі кавові автомати в Чернігові. Компанія надає низку додаткових послуг, ціни на які ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаним номером телефону. Вам неодмінно сподобається ввічливе обслуговування, висока якість виконаних робіт, професіоналізм у підборі необхідної моделі кавового автомата та зручний графік роботи. Ми завжди до ваших послуг!

Ми завжди на зв'язку! Оберіть зручний для Вас спосіб
×
Telegram
Viber
Зателефонувати
E-mail